درباره ما

 

طرح رهیافت ولایت، یکی از طرح های پژوهشی-تبلیغی اندیشکده رهیافت ولایت است که تحت نظارت و حمایت سازمان تبلیغات اسلامی، در استان بوشهر برگزار میگردد.
در این طرح که باهدف تربیت پژوهشگران و مبلغان کارآمد در عرصه‌ی اندیشه‌ی امامین انقلاب و معارف اسلام ناب و انجام فعالیت‌های پژوهشی و تبلیغی اجرا میگردد، طلاب دغدغه‌مند و واجد شرایط از سراسر کشور جذب، و تحت آموزش قرار‌ می‌گیرند.
شرکت کنندگان پس از تکمیل توانمندی‌های نظری و مهارت‌های عملی، وارد بخشی از یک عملیات پژوهشی یکپارچه‌ با محوریت بیانات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) شده و همزمان به انجام فعالیت های تبلیغی-تبیینی می‌پردازند.
همچنین از آنجا که اجرای این طرح با اسکان شرکت‌کنندگان بصورت متمرکز می‌تواند باعث ایجاد زمینه‌ی اجتماع خانوادگی طلاب انقلابی با دغدغه‌های مشترک ولائی و تشکیل زنجیره‌ی تواصی در میان آنان گردد، در طول دوره‌ی پژوهش و تبلیغ، آموزش‌ها و برنامه‌های فرهنگی-تربیتی ویژه‌ای برای پژوهشگران و خانواده‌های آنان در نظر گرفته شده که می‌تواند برکات و دستاورد‌های این طرح را مضاعف نماید. امید است برگزاری این طرح گامی ارزشمند در مسیر تمدن سازی و تحقق آرمان‌های متعالی انقلاب اسلامی باشد؛ ان شاء الله.

⇐       « آشنایی بیشتر با طرح»       ⇒