درباره ما

 

طرح رهيافت ولايت، يکي از طرح هاي پژوهشي-تبليغي انديشکده رهيافت ولايت است که تحت نظارت و حمايت سازمان تبليغات اسلامي، در استان بوشهر برگزار ميگردد.
در اين طرح که باهدف تربيت پژوهشگران و مبلغان کارآمد در عرصه‌ي انديشه‌ي امامين انقلاب و معارف اسلام ناب و انجام فعاليت‌هاي پژوهشي و تبليغي اجرا ميگردد، طلاب دغدغه‌مند و واجد شرايط از سراسر کشور جذب، و تحت آموزش قرار‌ مي‌گيرند.
شرکت کنندگان پس از تکمیل توانمندي‌هاي نظري و مهارت‌هاي عملي، وارد بخشی از یک عمليات پژوهشي يکپارچه‌ با محوريت بيانات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) شده و همزمان به انجام فعاليت هاي تبليغي-تبييني مي‌پردازند.
همچنين از آنجا که اجراي اين طرح با اسکان شرکت‌کنندگان بصورت متمرکز مي‌تواند باعث ايجاد زمينه‌ی اجتماع خانوادگي طلاب انقلابي با دغدغه‌هاي مشترک ولائي و تشکيل زنجيره‌ی تواصي در ميان آنان گردد، در طول دوره‌ي پژوهش و تبليغ، آموزش‌ها و برنامه‌هاي فرهنگي-تربيتي ويژه‌اي براي پژوهشگران و خانواده‌هاي آنان در نظر گرفته شده که مي‌تواند برکات و دستاورد‌هاي اين طرح را مضاعف نمايد. اميد است برگزاري اين طرح گامي ارزشمند در مسير تمدن سازي و تحقق آرمان‌هاي متعالي انقلاب اسلامي باشد؛ ان شاء الله.

« آشنایی بیشتر با طرح»